سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ دی ۱۳۹۴ در ۳:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

فیلم «پنج» در مسیر تولید متوقف شد

panj

فیلم سینمایی «پنج» که وارد مرحله تدوین شده بود، به دلیل عدم تحقق وعده های نهادهای دولتی، متوقف شد.

به گزارش سوره سینما ، تهیه کننده «پنج» با اعلام این خبر گفت: در زمان پیش تولید جلسات متعددی با تعدادی از نهادها برگزار شد و طی آن گروه تولید قول مساعدت و همکاری از سوی این نهادها دریافت کرد، من به عنوان کارگردان و تهیه کننده به پشتوانه این قول ها تجهیزات و عوامل حرفه ای را به کار گرفتم که همین مسئله هزینه های تولید را افزایش داد.

سید مجتبی حسینی ادامه داد: پس از گذشت چند ماه از برگزاری این جلسات فیلم وارد مرحله تولید شد و همچنان خبری از همراهی و مساعدت نبود. هم اکنون نیز فیلم در مرحله تدوین است و هنوز به مراحل صداگذاری، موسیقی، جلوه های ویژه، اتانولاژ و تبدیل نیز نرسیده، که به علت هزینه های زیاد و عدم تحقق وعده های حمایتی نهادهای دولتی که باعث بر هم ریختن برنامه های گروه گردید، فیلم در همین مرحله متوقف شده است.

حسینی با اشاره به اینکه برخلاف برنامه ریزی ها فیلم «پنج» نتوانست برای اولین حضور جشنواره ای خود در جشنواره فجر امسال نام نویسی کند گفت: لایحه حمایت از فیلم «پنج» هم اکنون در شهرداری و شورای شهر یزد در حال بررسی است که اگر این حمایت مصوب نشود، این فیلم با وجود همه تلاش ها برای نشان دادن تصویری زیبا از بافت تاریخی و سنت های شهر یزد، شاید هرگز به نمایش گذاشته نشود.

گفتنی است فیلم «پنج» به مناسبت سال ۱۳۹۵ سال خوشامد گویی به یزد به طور کامل در بافت تاریخی یزد و با هزینه شخصی ساخته شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>