سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ دی ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۶ ق.ظ چاپ مطلب
با بازی نازنین فراهانی ؛

«ماه در خانه» در سکوت خبری تولید شد

Mah-Dar-Khaneh

فیلم کوتاه داستانی «ماه در خانه» به نویسندگی و کارگردانی امیرعباس ربیعی و با بازی نازنین فراهانی در باشگاه فیلم سوره تهیه و تولید شده است.

به گزارش سوره سینما ، تدوین نسخه اولیه فیلم داستانی «ماه در خانه» به نویسندگی و کارگردانی امیرعباس ربیعی و با بازی نازنین فراهانی که در سکوت خبری آغاز شده بود، به پایان رسید.

امیرعباس ربیعی که پیش از این ساخت آثار کوتاه موفقی همچون «ولد» را در کارنامه خود دارد، برای فیلم جدید خود به سراغ یک سوژه اجتماعی رفته است.

«ماه در خانه» که در باشگاه فیلم سوره تهیه و تولید شده است، یک فیلم اجتماعی درباره رابطه یک مادر و فرزند است. ماجرای مادری که ترس جدایی از فرزندنش را دارد…

لوکیشن فیلم «ماه در خانه» در نیاوران تهران بوده و تصویربرداری آن در ۶ شب انجام شده است. این فیلم اکنون در مرحله صداگذاری و تدوین نهایی است و به زودی آماده نمایش می شود.

نازنین فراهانی و علیرضا مهران از بازیگران اصلی این فیلم هستند. از دیگر عوامل این کار می توان به هاشم مرادی در مقام مدیر تصویربرداری، رحیم بیابانی مدیرتولید، امید روشن بین آهنگساز، اکبر یعقوبی صدابردار و مهرداد جلوخانی صداگذار فیلم «ماه در خانه» نام برد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>