سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ دی ۱۳۹۴ در ۳:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

دبیر جشنواره فیلم فجر با تهیه‌کنندگان دیدار کرد

fajr34_9

دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با اعضای شورای مرکزی شورای‌عالی تهیه‌کنندگان و تهیه‌کنندگانی که آثارشان در این جشنواره حضور دارد دیدار کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از  ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، محمد حیدری عصر دوشنبه باحضور در خانه سینما با اعضای شورای مرکزی شورای‌عالی تهیه کنندگان و تهیه کنندگانی که آثارشان در این جشنواره حضور دارد دیدار و گفتگو کرد .

گفتگو درباره نحوه نمایش آثار حاضر در جشنواره و تاکید بر توجه به حق و حقوق تهیه کنندگان و کم کردن سانس نمایش آثار از جمله اتفاقات رخ داده در این جلسه بود همچنین اعضای شورای‌عالی تهیه کنندگان تقاضا داشتند تعامل جشنواره فیلم فجر با این شورا بیش از پیش باشد و قطعا این مهم به افزایش برقراری ارتباط مخاطبان وجشنواره کمک خواهد کرد.

دبیر جشنواره فیلم فجر در این نشست ضمن شنیدن نقطه نظرات تهیه کنندگان بر تعامل جشنواره فیلم و تهیه کنندگان به منظور برپایی هرچه بهتر این رویداد سینمایی تاکید کرد.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>