سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ بهمن ۱۳۹۴ در ۲:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

نگاهی تازه به سیمرغ جشنواره فیلم فجر در پوستر «نگاه نو»

Negah-haghighat

طراح پوستر بخش های نگاه نو و سینما حقیقت معتقد است در پوستر بخش «نگاه نو» نگاهی متفاوت و جدید به سیمرغ، سمبل جشنواره داشته است.

به گزارش سوره سینما به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، سعید صالحی درباره پوستر بخش نگاه نو گفت: در ابتدا بعد از ایده پردازی، سمبل جشنواره فیلم فجر را با فلزات درست کردیم و بعد از عکاسی آن روی صحنه آبی رنگ آن را به صورت فتوگرافی در آوردیم.

وی افزود: به نظر من بزرگترین مزیت این پوستر جراتی است که در نگاه نو به سیمرغ جشنواره است که با فلز طراحی شده و کاری متفاوت است.

صالحی همچنین درباره پوستر سینمای حقیقت نیز گفت: با دید گرافیکی به پوستر سینما حقیقت نگاه کردیم و آن را به شکل چشمی به عنوان دانای کل و نگاه ناظر دیدیم که جشنواره فیلم فجر را می بیند.

وی ادامه داد: همچنین مژه‌های این چشم را به شکل تکه های بریده شده نگاتیو دیدیم و در پشت این چشم، لگوی جشنواره را به صورت فرم ایرانی چیدیم و از رنگ های بنفش و فیروزه ای برای طراحی استفاده کردیم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>