سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۳ ب.ظ چاپ مطلب

نمایش فیلم‌های جشنواره فجر در استان‌ها به احتمال زیاد منتفی است

fajr34-10

رییس شورای عالی تهیه کنندگان بیان کرد نمایش فیلم های جشنواره فیلم فجر در استان های سراسر کشور به دلیل مشکلات مالی آنها، تا این لحظه منتفی است.

به گزارش سوره سینما، غلامرضا موسوی رییس شورای عالی تهیه‌کنندگان که مسئولیت هماهنگی اکران فیلم‌های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در استان‌ها را نیز برعهده دارد، گفت: هرچند قرار بود استان های سراسر کشور برای نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در طول برگزاری این جشنواره اعلام آمادگی کنند، اما تا این لحظه هیچ کدام از استان ها برای این امر اعلام آمادگی نکرده اند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه از پیش اعلام شده بود که نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منوط به پرداخت هزینه به تهیه کنندگان فیلم‌ها است، اما هیچ کدام از استان ها تا این لحظه نتوانسته‌اند این هزینه را متقبل شوند.

رییس شورای عالی تهیه کنندگان در پایان گفت: در چنین شرایطی که امکان مالی برای هیچ کدام از استان ها وجود ندارد، نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در استان ها تا این لحظه منتفی است.

مسئولان ذی ربط استان‌های سراسر کشور که متقاضی نمایش فیلم‌های جشنواره در ایام برپایی این رویداد هستند، می توانند در تعامل با شورای عالی تهیه کنندگان سینما و هماهنگی با دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، از شرایط نمایش فیلم ها در استان های خود آگاه شوند.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود. مراسم افتتاحیه این جشنواره عصر امروز ۱۱ بهمن ماه در تالار وحدت است.

منبع: مهر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>