سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۵ ق.ظ چاپ مطلب

کدام فیلم‌ها به سانس فوق‌العاده رسید؟

Badigard

سه فیلم سینمایی «بارکد»، «بادیگارد» و «ابد و یک روز» در پردیس سینمایی کوروش به سانس فوق العاده رسید.

به گزارش سوره سینما، در سومین روز از سی و چهارمین جشنواره بین الملی فیلم فجر سه فیلم سینمایی «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی، «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی و «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در پردیس سینمایی کوروش به سانس فوق العاده رسید.

فیلم سینمایی «بارکد» در سانس ۲۲:۴۵ دقیقه، «بادیگارد» در سانس ۲۳ و «ابد و یک روز » در سانس ۲۳:۱۵ دقیقه به صورت فوق العاده در پردیس سینمایی کوروش اکران می شود.

همچنین بر اساس اعلام بخش خبری جشنواره، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره درباره روند نمایش فیلم ها و سانس های فوق العاده در سینماهای مردمی گفت: برای فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سانس ۲۴ سینما آزادی، ۲۳:۳۰ پردیس سینمایی کوروش، سانس ۲۴ سینما فرهنگ و سانس ۲۳ پردیس سینمایی پرشین کرج فوق العاده در نظر گرفته شد تا رکورد سانس فوق العاده در سومین روز جشنواره برای این فیلم ثبت شود.

وی افزود: برای سه فیلم «بارکد» ساخته مصطفی کیایی، «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی و «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان به ترتیب در سانس ۲۴ پردیس کوروش، سانس ۲۳ پردیس کوروش و ۲۳:۳۰ پردیس چهارسو سانس فوق العاده در نظر گرفته شده است.

منبع: مهر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>