سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۲ ب.ظ چاپ مطلب

فرمانده کل سپاه: واقعیت تلخ جامعه با هنرمندی در «رسوایی ۲» نمایش داده شد

rosvayee2-2

فرمانده کل سپاه گفت: با توجه به سابقه فیلم‌های ده‌نمکی که همیشه استقبال خوبی از آن شده است، این فیلم هم که بخش تلخ جامعه ما به حساب می‌آید، با هنرمندی ساخته شده است و در نهایت هم با اعتقادات مردم و سنت‌های الهی تمام می‌شود.

به گزارش سوره سینما، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پنج‌شنبه شب با حضور در سازمان هنری رسانه‌ای اوج به تماشای فیلم سینمایی «رسوایی ۲» نشست.

در این اکران خصوصی سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه نیز سردار جعفری را همراهی می‌کرد.

فرمانده کل سپاه پس از تماشای فیلم جدید ده‌نمکی در سخنان کوتاهی گفت: کار بسیار خوبی بود. با توجه به سابقه فیلم‌های آقای ده‌نمکی که همیشه استقبال خوبی از آن شده، این فیلم هم که بخش تلخ جامعه ما به حساب می‌آید، با هنرمندی ساخته شده است و در نهایت هم با اعتقادات مردم و سنت‌های الهی فیلم تمام می‌شود.

وی در ادامه با تأیید محتوای فیلم افزود: در این فیلم نشان داده می‌شود که با رفتن عالم از شهر زلزله می‌آید و این اهمیت وجود علما در شهر را می‌رساند و در ادامه نشان داده می‌شود اگر هم احیانا زلزله بیاید، به خاطر علاقه مردم به اهل بیت و عزاداری‌های مردم دچار عذاب الهی نمی‌شویم. موضوعاتی که در فیلم مطرح می‌شود، واقعیت‌های تلخ جامعه ماست که امیدواریم افراد عبرت بگیرند.

گفتنی است پس از اکران فیلم، سردار جعفری با اهدای یک جلد قرآن نفیس از مسعود ده‌نمکی تهیه کننده و کارگردان فیلم تقدیر کرد.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>