سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

توزیع «قندون جهیزیه» در شبکه نمایش خانگی سوره

ghandoon-jahizie

فیلم «قندون جهیزیه» جنجالی ترین کمدی سال امروز در شبکه نمایش خانگی سوره توزیع شد.

به گزارش سوره سینما ، سعید خندق آبادی مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره درباره توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم «قندون جهیزیه» در سطح کشور گفت: «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی پور از صبح امروز توسط موسسه هنرهای تصویری سوره در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

وی افزود : فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» نخستین تجربه فیلمسازی علی ملاقلی پور کارگردان جوان سینما پس از سال ها تجربه دستیار کارگردانی و فیلمسازی کوتاه و مستند می باشد. «قندون جهیزیه» فیلمی اجتماعی با زمینه طنز است همچنین تاثیرات رسانه هایی چون سینما، تلویزیون، اینترنت و ماهواره بر جامعه امروز در فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» بررسی می شود.

این فیلم در جشنواره های مختلف خارجی و داخلی هم به موفقیت های چشمگیری رسید در جشنواره های داخلی موفق به دریافت سیمرغ استعداد جوان از سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم فجر همچنین تقدیر شده در پنجمین جشنواره فیلم شهر و در بخش رقابتی دومین جشنواره بین المللی فیلم سنگاپور و بخش غیر رقابتی هشتمین جشنواره بین المللی فیلم بنگلور هند حضور داشت.

در این فیلم صابر ابر، نگار جواهریان، اکبرعبدی، افسانه چهره آزاد، مصطفی ساسانی، حسن عباسی حضور دارند.

در این داستان علی و معصومه زن و شوهری هستند که در خانه ایی مستاجر بوده و موعد تخلیه منزل مسکونی اشان فرارسیده است اما عطا می خواهد هر طور شده قرارداد را تمدید کندبا آنکه او با عدم توانایی مالی مواجه است …

دی وی دی فیلم سینمایی «قندون جهیزیه » شامل پشت صحنه جذاب فیلم ،گالری عکس های فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>