سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۲:۱۳ ب.ظ چاپ مطلب

«گزارشگر» نامزد بهترین فیلم کوتاه سال «پروموفست» شد

Gozareshgar

فیلم کوتاه «گزارشگر» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان نامزد بهترین فیلم کوتاه سال در رویداد جهانی «بهترین فیلم کوتاه سال» شد.

به گزارش سوره سینما ، «گزارشگر» فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای تولید شده در باشگاه فیلم سوره است که اخیرا به بخش مسابقه دهمین جشنواره بین المللی فیلم های ۱۰۰ ثانیه ای نیز راه یافته است.

«پروموفست» یکی از مطرح‌ترین پخش کننده‌های فیلم کوتاه است که رویداد «بهترین فیلم کوتاه سال» را برگزار می‌کند. در این دوره از رویداد ۱۲۰ فیلم کوتاه از سراسر جهان برای کسب این عنوان انتخاب شده‌اند که در بین آن‌ها چهار فیلم کوتاه از ایران نامزد دریافت عنوان بهترین فیلم کوتاه سال از طرف «پروموفست» شدند.

«رنگان ۹۹» به کارگردانی تیام یابنده، «پناهگاه» به کارگردانی حسام اسلامی، «گزارشگر» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان و انیمیشن کوتاه «لیما» به کارگردانی افشین روشن بخت و وحید جعفری چهار فیلم کوتاه ایرانی هستند که در این رویداد حضور دارند.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>