سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۱ ب.ظ چاپ مطلب

بازگشت به «روز سوم»؛ لطیفی «دوران پایداری» را کارگردانی می‌کند/ سریالی با موضوع ۳۴ روز مقاومت مردم خرمشهر

latifi

محمدحسین لطیفی گفت: دوست دارم بعد از سریال «دودکش ۲» سریالی با عنوان «دوران پایداری» را کارگردانی کنم که به دفاع ۳۴ روزه مردم خرمشهر در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.

به گزارش سوره سینما، محمدحسین لطیفی گفت: در حال حاضر و بعد از ساخت سریال «دودکش۲» دوست دارم تا سریال «دوران پایداری» که سریالی دفاع مقدسی در خرمشهر است را بسازم.

وی ادامه داد: دوست دارم این سریال را از ب بسم الله تا ت تمت اش را در خرمشهر و آبادان باشم و بسازم.

کارگردان فیلم سینمایی «روز سوم» افزود: سالها پیش فیلم سینمایی «روز سوم» را ساختم و الان دوست دارم تا ۳۴ روز مقاومت مردم خرمشهر را در قالب سی و چهار قسمت سریال بسازم.

وی ادامه داد: همه کارهای این سریال آماده شده است،اما مرد میدان نیست که بیاید و سرمایه گذار کار شود.به عقیده من این سرمایه گذار می‌تواند هر کسی باشد،از جمله تلویزیون، نمایش خانگی، سپاه وزارت امور خارجه و … اما واقعیت این است که مرد میدان نداریم که بخواهد به طور جدی به دفاع مقدس بپردازد.

کارگردان سریال «تنهایی لیلا» ادامه داد: اگر یک بار منیت مرا گرفته همین لحظه است که می‌گویم کسی که روز سوم را ساخته این ادعا را دارد که می‌تواند چنین سریالی را بسازد. اما کجاست مرد میدان که بیاید و در کنار من بایستد؟!

لطیفی با اشاره به بازیگران این سریال نیز گفت:بازیگرهای این سریال در ذهنم انتخاب شده‌اند و باید بگویم بالغ بر ۴۰۰ بازیگر دارد.

دوران پایداری یا روزگار پایداری توسط حبیب احمدزاده نوشته شده است.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>