سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۲:۴۱ ب.ظ چاپ مطلب

«ایستاده در غبار» این هفته راهی تهران، شیراز و اصفهان می‌شود

istadeh_2

«ایستاده در غبار» دیروز در سالن سینمایی هجرت شهر کرج اکران شده و این هفته نیز این فیلم در شهرهای اصفهان، تهران و شیراز اکران خواهد شد.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» از روز گذشته اکران های خصوصی خود را آغاز کرده و با حضور عوامل اصلی این فیلم در دانشگاه های مختلف کشور اکران می شود. «ایستاده در غبار» دیروز در سالن سینمایی هجرت شهر کرج اکران شده و این هفته نیز این فیلم در شهرهای اصفهان، تهران و شیراز اکران خواهد شد. برنامه اکران دانشگاهی فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» در هفته جاری نیز به شرح ذیل است:

یکشنبه ۱۶ اسفند/ اصفهان/ سالن سینمایی سپاهان اصفهان ساعت ۱۸:۳۰ /با حضور کارگردان فیلم

یکشنبه ۱۶ اسفند/ تهران/ سالن ابن سینا، دانشگاه علوم پزشکی تهران/ساعت ۱۵

یکشنبه ۱۶ اسفند/ تهران/ دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی ساعت ۱۳

سه شنبه ۱۸ اسفند/ شیراز/ دانشگاه شیراز

سه شنبه ۱۸ اسفند/ تهران/ دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران ساعت ۱۳/ با حضور تهیه کننده، کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم

پنجشنبه ۲۰ اسفند/ تهران/ پردیس سینمایی چارسو/ ساعت ۱۹ اکران، نقد و بررسی فیلم با حضور تهیه کننده، کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم

تشکل های دانشجویی و مجموعه های فرهنگی نیز برای هماهنگی جهت اکران خصوصی فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» می توانند با شماره ۰۹۳۹۷۱۸۵۹۵۳ تماس بگیرند.

گفتنی است فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد و کارگردانی محمدحسین مهدویان و با بازی هادی حجازی فر در نقش حاج احمد متوسلیان، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از جشنواره سی و چهارم فجر می باشد.

منبع: تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>