سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ فروردین ۱۳۹۵ در ۱:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

فیلم‌های اکران دوم نوروز ۹۵ مشخص شدند/ یک رکورد جدید، فیلم دوم حقیقی پس از «۵۰ کیلو آلبالو» در اکران دوم نوروز

ekran-eyd-2

با مشخص شدن ترکیب فیلم‌های اکران دوم نوروز ۹۵، برای اولین بار دو فیلم از یک کارگردان به صورت پشت سرهم در اکران اول و دوم نوروزی به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش سوره سینما، در حالیکه بسیاری از فیلم‌ها تمایل دارند به عنوان اکران دوم نوروز ۹۵ به نمایش دربیایند؛ درنهایت فیلم‌هایی که قراردا‌هایشان را ثبت کرده‌اند و به احتمال بیش از ۹۰ درصد اکران می‌شوند؛ مشخص شده‌اند.

فیلم‌های سینمایی «رسوایی ۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، «اژد‌ها وارد می‌شود» به کارگردانی مانی حقیقی، «خنده‌های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید، «یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیرشهاب رضویان و «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان قرار است در اکران دوم نوروز ۹۵ روی پرده بروند.

از میان این فیلم‌ها تاکنون اکران فیلم خنده‌های آتوسا به کارگردانی علیرضا فرید در گروه اریکه ایرانیان و فیلم سینمایی اژد‌ها وارد می‌شود به کارگردانی مانی حقیقی در گروه سینمایی زندگی قطعی است. نمایش فیلم سینمایی ایستاده در غبار ساخته محمدحسین مهدویان در گروه سینمای آزاد و همچنین گروه سینمایی هنر و تجربه مسجل شده است.

باید منتظر ماند و دید که آیا شورای صنفی نمایش در جلسات آینده خود این ترکیب را تغییر می‌دهد یا خیر.

منبع: ایلنا


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>