سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۵:۱۱ ب.ظ چاپ مطلب

۵۰۰ میلیون تومان به فروش «بادیگارد» افزوده شد

badigard

مجری طرح فیلم سینمایی «بادیگارد» از افزوده شدن ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان فروش دانشگاهی به مجموع فروش این فیلم خبر داد.

به گزارش خبرنگار سوره سینما، اکران فیلم سینمایی «بادیگارد» جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا از ۲۶ اسفندماه ۹۴ آغاز شده است و براساس جدول فروش سایت سینماتیکت، در این مدت توانسته به رقم فروش ۴ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومانی دست پیدا کند.

البته این رقم فقط مربوط به فروش این فیلم در شهرهای دارای سینما بوده است که اگر میزان فروش این اثر را در شهرستان‌های فاقد سالن سینما به این میزان اضافه کنیم، رقم فروش این فیلم پس از ۳۷ روز در آغاز نمایش آن به ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان می‌رسد. رقمی که روزنامه سینما مدعی شده است، قرار است با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان فروش غیررسمی این اثر که از طریق اکران‌های دانشگاهی و سازمانی پیش از آغاز نمایش عمومی آن به دست آمده، جمع شود.

با این تفاسیر و با احتساب این رقم ۵۰۰ میلیونی فروش که پژمان لشکری‌پور مجری طرح «بادیگارد» در گفت‌وگوی خود با روزنامه سینما مدعی افزوده شدن آن به میزان اصلی فروش فیلم است، از همین حالا باید بادیگارد یکی از سه فیلم ۵ میلیاردی سینمای ایران در سال جدید دانست. فیلمی که با ادامه اکران خود امید دستیابی به رکوردهایی بالاتر از این را نیز دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>