سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۰ ب.ظ چاپ مطلب

نویسنده «کیمیا» سریال پلیسی «پازل» را می‌نویسد

behbahaniniya

مسعود بهبهانی‌نیا گفت: سریال «پازل» مضمونی پلیسی دارد،اما سوژه مورد بررسی در این اثر اجتماعی است و به روابط زوجین قبل از ازدواج می‌پردازد که مقداری نیز ملتهب است.

به گزارش سوره سینما، «مسعود بهبهانی‌نیا» نویسنده سریال‌های تلویزیونی گفت: مدتی است که طرح کلی سریالی با نام موقت «پازل» را ارائه دادم و قرار است اما اصلاحاتی را در متن اعمال کنیم و از آنجایی که همیشه گروه نویسندگی ثابتی همراهم هستند، در این سریال نیز این گروه کنارم هستند.

وی ادامه داد:‌«پازل» مضمونی پلیسی دارد، اما سوژه مورد بررسی در این اثر اجتماعی است و به روابط زوجین قبل از ازدواج می‌پردازد که مقداری نیز ملتهب است.

نویسنده سریال «کیمیا» با اشاره به زمان کلید خوردن و پخش سریال «پازل» نیز بیان داشت:‌این سریال قرار است در سیزده قسمت ساخته شود و اگر شرایط مالی سازمان صدا و سیما مناسب باشد و با ساخت سریال موافقت شود،تابستان کلید خورده و برای هفته نیروی انتظامی پخش خواهد شد.

وی در پایان گفت: هنوز کارگردان و تهیه کننده این سریال مشخص نیست.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>