سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۲ ب.ظ چاپ مطلب

کارگردان «ابد و یک روز»: مسعود فراستی برای سانسور فیلم‌ها خط دهی می‌کند!

neshast abad (11)

کارگردان فیلم سینمایی «ابد و یک روز» گفت: این فیلم بخشی از واقعیت های جامعه را بیان می کند و تلخ نیست.

به گزارش سوره سینما، سعید روستایی روز یکشنبه پس از اکران این فیلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در جمع دانشجویان افزود: ایده این فیلم سینمایی از یک مستند کوتاه خودم نشات گرفته است که روایت یک خانواده متزلزل را نشان می دهد.

وی در پاسخ به سوال دانشجویان که مسعود فراستی این فیلم را بدترین فیلم جشنواره می دانست افزود: مسعود فراستی در اصل نه درباره داستان و ساختار فیلم صحبت نکرده است بلکه او بهترین فیلم جشنواره فجر را بدترین فیلم عنوان کرده است.

به گفته وی، مسعود فراستی برای سانسور فیلم ها خط دهی می کند، اگر شمقدری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شده بود او نیز رئیس سازمان سینمایی می شد.

وی گفت: شرایطی را پیش آوردند تا جلوی اکران این فیلم را بگیرند که خوشبختانه این فیلم اکران شد و مردم از آن استقبال کردند.این بخش از سخنان سعید روستایی با استقبال و تشویق دانشجویان حاضر در نشست پرسش و پاسخ همراه شد.

وی در خصوص حضور بازیگرانی چون پیمان معادی در این فیلم نیز گفت: معادی از بازیگران خوب سینمای ایران است که پس از فیلم جدایی جدایی نادر از سیمین یکصد فیلمنامه به دستش رسید و در بین فیلم ها «ابد و یک روز» را انتخاب کرد.

اکران و نشست نقد و بررسی این فیلم از سوی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد که با استقبال دانشجویان همراه شد.

در نشست پرسش و پاسخ این فیلم، معصومه رحمانی بازیگر و محسن نصراللهی طراح صحنه فیلم نیز حضور داشتند.

منبع: ایرنا

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>