سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۲ ب.ظ چاپ مطلب

سریال «روزهای بیقراری» کلید خورد

roozhaye-bigharari

سریال ملودرام خانوادگی «روزهای بیقراری» به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی درحالی کلید خورد که گروه بازیگران و عوامل این فیلم قبل از آغاز تصویربرداری در آسایشگاه خیریه استان البرز حضور پیدا کردند.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، سریال «روزهای بیقراری»، روز ۵ شنبه  ۱۶ اردیبهشت ماه همزمان با مبعث گرامی پیامبر اسلام با حضور بازیگران اصلی شامل پژمان بازغی، الهام حمیدی و سارا صوفیانی «روزهای بیقراری» در لوکیشنی واقع در خیابان دبیاجی شمالی تهران کلید خورد.

براساس این گزارش، این سریال از جمله آثار ملودرام و خانوادگی متفاوت تلویزیون محسوب می‌شود که برای پخش در فصل پائیز آماده خواهد شد.

از نکات قابل توجه در خصوص این سریال می توان به حضور بازیگران اصلی کار به همراه تیم تولید قبل از آغاز تصویربرداری در آسایشگاه خیریه کهریزک آستان البرز اشاره کرد که باعث خوشحالی مددجویان حاضر در این آسایشگاه شد.

امیر حسین شریفی تهیه‌کننده سریال «روزهای بیقراری» در جریان این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان کهریزک برای ایجاد چنین فضایی برای معلولان و سالمندان و مددجویان، و هم چنین هنرمندانی که در آسایشگاه کهریزک حضور به هم رساندند، گفت: هنرمندانی که امروز در این مکان حضور دارند، همیشه در انجام کارهای خیر خواهانه پیشقدم بوده‌ام و طبق برنامه گروه، همیشه برای شروع کار تولیداتم و برای اینکه کار به سلامتی به پایان برسد، از مراکز عام المنفعه بازدید می‌کنیم. این بار نیز آسایشگاه خیریه کهریزک محمدشهر را انتخاب کردیم تا سرآغاز خوبی برای سریال «روزهای بیقراری» باشد.

در این بازدید امیرحسین شریفی(تهیه‌کننده)، کاظم معصومی(کارگردان)، پژمان بازغی، الهام حمیدی، سارا صوفیانی، کامران تفتی، بهنوش بختیاری و ابوالفضل پورعرب(بازیگران) سریال «روزهای بی‌قراری» حضور داشتند که ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آسایشگاه و صحبت با مددجویان در پایان با امضای خود بر لوح سفید کهریزک، یادگاری خوبی از خود بر جای گذاشتند.

این سریال به سفارش حوزه سیمای استانها تولید می‌شود.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>