سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۹ ق.ظ چاپ مطلب

نسخه سینمایی «بلک ویدو» بالاخره جلوی دوربین می‌رود

scarlet

کوین فیگ در یک گفت و گوی تازه اعلام کرد: شرکت فیلم سازی مارول در تدارک تولید فیلم اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه «بلک ویدو/ بیوه سیاه» است.

به گزارش سوره سینما، نسخه سینمایی این داستان مصور شرکت مارول را کوین فیگ کارگردانی خواهد کرد. چند سال است که بحث تولید این فیلم، مطرح شده است.

کاراکتر ناتاشا رومانف زنی معمولی است که در زمان وقوع خطر، تبدیل به ابرقهرمانی شکست ناپذیر به نام بلک ویدو یا بیوه سیاه می شود.

با آن که هنوز زمان دقیق شروع کار فیلم برداری «بلک ویدو» مشخص نیست، ولی تابستان سال ۲۰۱۹ به عنوان زمان نمایش عمومی آن تعیین شده است.

این در حالی است که کاراکتر بلک ویدو در چند فیلم کمیک استریپی شرکت مارول هم چون «کاپیتان آمریکا» و «انتقام گیران/ آونجرز» حضور داشته است.

در تمام این فیلم ها، اسکارلت جوهانسن در نقش این کاراکتر ظاهر شده است. در نسخه مستقل سینمایی «بلک ویدو» هم، او این نقش را ایفا خواهد کرد.

فیگ در گفت و گو با هالیوود ریپورتر می گوید:« مدتی است که بحث تولید نسخه سینمایی «بلک ویدو» در شرکت فیلم سازش مارول مطرح است. این شرکت به صورت جدی قصد دارد خیلی زود، این فیلم را تولید کند.»

نسخه سینمایی «بلک ویدو» را شرکت فیلم سازی مارول با همکاری کمپانی والت دیزنی تهیه می کند. هزینه تولید فیلم، حدود ۱۵۰ میلیون دلار برآورد شده است.

منبع: جام جم آنلاین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>