سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۸ ق.ظ چاپ مطلب

نام مجید شریف واقفی برکتی برای دانشگاه شریف است/ تقدیر از خانواده شهید با حضور عوامل «سیانور»

sharif sianoor (5)

مراسم بزرگداشت و تقدیر از خانواده شهید مجید شریف واقفی روز گذشته ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور عوامل فیلم «سیانور» در دانشگاه شریف برگزار شد.

به گزارش سوره سینما ، در ابتدای این مراسم پس از نمایش فیلم «سیانور» که با محوریت زندگی مجید شریف واقفی ساخته شده است، نماهنگی از این شهید و فعالیتهایش در عرصه های مختلف سیاسی به نمایش گذاشته شد.

در ادامه این مراسم دکتر ملکی معاون فرهنگی دانشگاه شریف با اشاره به تاریخچه ساخت این دانشگاه و علت نام گذاری آن گفت: عنوان شریف برای این دانشگاه بسیار برازنده آن است. نام شهید شریف واقفی برکتی را برای این دانشگاه به همراه داشته است. ما نباید این نعمت و برکت را فراموش کنیم و از کنار آن ساده بگذریم.

همچنین بهروز شعیبی کارگردان فیلم «سیانور» گفت:عنوان دانشگاه شریف انقدر بزرگ است که می تواند انگیزه ای برای پرداختن به شخصیت مجید شریف واقفی باشد. چرا که نام او روی یکی از دانشگاههای معتبر ایران است. ما در «سیانور» به مقطعی از تاریخ پرداخته ایم که بسیار مهم است و می تواند تمام اتفاقات آن مقطع برای ما درسی باشد تا از آن یاد بگیریم.

sharif sianoor (4)

سید محمود رضوی تهیه کننده این فیلم افزود:من امروز بسیار خوشحالم که در کنار شما دانشجویان و خانواده شهید شریف واقفی به دیدن این فیلم نشستم.

بابک حمیدیان بازیگر «سیانور» در ادامه عنوان کرد:من اولین کار تئاترم را به کارگردانی حامد محمد طاهر تجربه کردم که او هم از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بود. خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما به دیدن این فیلم نشستم.

در پایان این مراسم هم با حضور عوامل «سیانور»، معاون فرهنگی دانشگاه شریف، حجت الاسلام محمد نژاد مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه و ابراهیم خدابنده یکی از اعضای سازمان مجاهدین از خانواده شهید مجید شریف واقفی تقدیر شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>