سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

قهرمان واقعی خود را به «ماه عسل» معرفی کنید

mahe-asal-95

«ماه عسل» در حالی به استقبال ماه مبارک رمضان رفت که احسان علیخانی کمپین مردمی را برای این برنامه در فضای مجازی تشکیل داده است.

به گزارش سوره سینما ، احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» امسال با همکاری سایت آپارات کمپین مردمی به نام «قهرمان من» را راه اندازی کرده است که با تهیه یک ویدیو مردم را به شرکت در این کمپین ترغیب می کند.

وی در این ویدیو از مردم می‌خواهد تا قهرمانان واقعی شان را معرفی کنند و می گوید: ماه عسل خود را با قهرمان زندگیتان بسازید. قهرمانی که کسی او را نمی شناسد و نمی داند چه زندگی با شکوهی داشته است. ممکن است رفیق، آشنا، فامیل یا فردی را در اطرافمان داشته باشیم که زندگی جذابی دارد و یک قهرمان باشد. قهرمان زندگیتان را که انتخاب کردید، در محیطی آرام از او یک مصاحبه قابل پخش بگیرید و از طریق دو لینک aparat.com/maheasaltv و maheasal.tv ویدیوها را برای ما ارسال کنید تا قهرمان خود را معرفی کرده باشید.

تمامی ویدیو ها توسط گروه ماه عسل و احسان علیخانی دیده می شوند و از این میان پنج ویدیو به عنوان جذاب ترین داستان انتخاب می شود. این ویدیوها به عنوان برترین ویدیو ها در ماه عسل پخش شده و یک روز ماه عسل به آن داستان اختصاص داده می شود و عوامل تولید آن ویدیو نیز عید فطر به ماه عسل دعوت می شوند.

علاوه بر پنج داستان برتر، یک ویدیو که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده است نیز توسط آرای مردم انتخاب می شود. ۱۰ سکه بهار آزادی برای هر کدام از پنج ویدیوی برتر و همچنین ۱۵ سکه بهارآزادی برای ویدیوی منتخب مردمی اختصاص داده شده است.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در بخش رای گیری، از طریق کد *۷۸۰# اقدام کنند. برای شرکت در این نظرسنجی بعد از وارد کردن کد *۷۸۰ کد مورد نظر ویدیو و بعد از آن دکمه # را از تلفن همراه به صورت رایگان شماره گیری می کنند. (کلید سبز #کد ویدیوی مورد نظر *۷۸۰*)

برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی از دوشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این برنامه از سال ۸۶ هر سال ماه رمضان مهمان خانه ایرانی ها است و از پرطرفدارترین برنامه های این ماه به شمار می آید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>