سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب
مدیر مرکز مستند سوره حوزه هنری:

انتصاب مدیر جدید شبکه مستند سبب دلگرمی نیروهای معتقد به انقلاب شد

yazdi

مدیر مرکز مستند سوره حوزه هنری گفت: انتصاب مدیر جدید شبکه مستند سیما که یکی از نیروهای جوان، کارآمد و متخصص جبهه انقلاب است باعث دلگرمی نیروهای این جبهه شد.

به گزارش سوره سینما ، محسن یزدی در گفت‌وگویی ، ضمن تبریک به سلیم غفوری برای انتصابش به مدیریت جدید شبکه مستند گفت: غفوری جزو متخصص ترین و بهترین های مستند جبهه انقلاب است و حضور او در شبکه مستند سیما می تواند اهداف کلان سازمان را محقق سازد.

وی افزود: غفوری سالهاست که در حوزه تولید و مدیریت مراکز مختلف مستند حضور دارد و نتیجه تلاش‌های مداوم اش، چندین مستند برون مرزی، تربیت چندین مستندساز، تولید مستندهای جسورانه و… بوده است.
یزدی ادامه داد: او به جهت اشراف به تولیدات مستند و مستندسازان کشور می‌تواند طیف وسیعی از هنرمندان این عرصه را که دغدغه منافع کشور را دارند به همکاری دعوت کند که نتیجه آن حتما مثبت و رو به جلو خواهد بود.

مدیر مرکز مستند سوره با بیان اینکه حمایت مدیران ارشد سازمان از مدیرانی مانند غفوری می تواند منجر به اتفاقات خوبی در تلویزیون شود، گفت: طبعا هرچقدر دست مدیر جدید شبکه مستند باز باشد و امکان مانور بیشتری در ارائه برنامه ها داشته باشد می‌تواند به همان میزان استانداردهای این شبکه را ارتقا دهد.

یزدی در پایان گفت: انتصاب یک نیروی جوان انقلابی و کارآمد در تلویزیون باعث دلگرمی نیروهای معتقد به انقلاب شد و انتصاب‌های این چنینی می‌تواند اشکالات رایج موجود در سازمان را تا حدود زیادی مرتفع سازد.

منبع: خبرگزاری فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>