سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

سام قریبیان: فیلمبرداری «کبیسه» اواخر پائیز آغاز می‌شود

sam-gharibian

سام قریبیان از آخرین وضعیت ساخت جدیدترین سناریوی خود سخن گفت.

به گزارش سوره سینما، کارگردان فیلم سینمایی «کبیسه‌» در رابطه با آخرین وضعیت ساخت این سناریو به خبرنگار صبا گفت: اسفندماه سال گذشته، نوشتن این فیلمنامه آغاز شد. اواخر اردیبهشت نگارش آن به پایان رسید، در حال حاضر نسخه نهایی فیلمنامه را به شورای پروانه ساخت ارائه داده‌ایم.

وی در پاسخ به تاریخ آغاز فیلمبرداری «کبیسه»، گفت: جریان روایی این سناریو در یکی از شهرهای جنوبی کشور نقل می‌شود. به علت اینکه هوا در آن منطقه این روزها به شدت گرم است، از اواخر پائیز پیش‌تولید این اثرسینمایی را آغاز خواهیم کرد.

این فیلمساز در رابطه با مضمون این سناریو، چنین گفت: قصه «کبیسه‌‌» مربوط به روز ۳۶۶ سال است و در یک شب تا صبح روایت می‌شود.

سام قریبیان با اعلام اینکه، پدرش، فرامرز قریبیان به تازگی به ایران بازگشته است، تصریح کرد: هم‌اکنون در رابطه با حضور بازیگران این اثر نمی‌توانم صحبت کنم، چون به انتخاب نهایی و مذاکره با بازیگران نرسیده‌ام. در آینده بهتر می‌توانم در رابطه با نقش‌آفرینی پدرم و دیگر بازیگران این اثر صحبت کنم .

وی دررابطه با آخرین وضعیت توزیع سریال «عالیجناب‌‌» گفت: در مرحله تکمیل جلوه‌های ویژه هستیم .بعید می‌دانم زودتر ازیک ماه دیگر قسمت‌های نخست آن وارد بازار شود.

ترکیب بازیگران این مینی سریال به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سعید آقاخانی، امیرآقایی، احمدرضا اسعدی، لیلا اوتادی، حسین پاکدل، پرویز پورحسینی، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، امید روحانی، حسین سلیمانی، آزاده صمدی، احسان کرمی، نازنین کریمی، پریوش نظریه، میثم عبدی، حسین عرفانی، مهتاج نجومی، حامد مدرس، صالح میرزاآقایی و حسین یاری.

منبع: صبا


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>