سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

تصاویر اختصاصی «سوره سینما» از آتش گرفتن یک اتوبوس برای فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماه گرفتگی»

mahgereftegi1

روز گذشته در جریان فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» در صحنه‌ای که اتوبوس باید آتش می‌گرفت، شدت حریق باعث ورود آتش‌نشانان به این ماجرا شد. «سوره سینما» عکسهایی از این حادثه دریافت کرده است که برای اولین بار منتشر می کند.

به گزارش سوره سینما، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه در زمان فیلمبرداری بخش‌هایی از پلان مربوط به فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» جدیدترین ساخته مسعود اطیابی که پیرامون وقایع فتنه ۸۸ است، لازم بوده تا اتوبوسی بدون سرنشین آتش زده شد؛ اما میزان آتش و استفاده از مواد آتش‌زا بیش از اندازه بوده است و اتوبوس به طور کامل آتش گرفت.

البته با توجه به اینکه اتوبوس بدون سرنشین بوده است، این اتفاق با حضور به موقع نیروهای آتش‌نشانی پایان یافته است.

mahgereftegi2

حالا سوره سینما عکسهایی از این حادثه و از پشت صحنه فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» دریافت کرده است که برای اولین بار منتشر می کند.

mahgereftegi3

فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی هادی انباردار یکی از جدیدترین تولیدات سینمای کشورمان است که پیرامون وقایع فتنه ۸۸ است و در حال حاضر روزهای پایانی فلیمبرداری خود را سپری می کند.

mahgereftegi4


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>