سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۵ در ۳:۱۴ ب.ظ چاپ مطلب

نشست سیاست‌گذاری جشنواره فیلم فجر، چالش‌ها و راهکارها در مدرسه ملی سینما

Poster-Pajouhesh

چهارمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان «سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر: چالش¬ها و راهکارها» دوشنبه ۲۱ تیرماه در محل این مدرسه برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینما، سلسله نشست های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران دوشنبه های هر هفته، بر اساس ۴۰ عنوان پژوهش، تالیف و ترجمه ای که توسط مدرسه ملی سینمای ایران، دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۴ به انجام رسیده‌­اند، تشکیل می­‌شود. در نشست چهارم مساله سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر مورد بحث و بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. در این نشست دکتر علی مرتضویان گزارشی از پژوهش خود با عنوان «ارزیابی و آسیب­ شناسی جشنواره فیلم فجر از آغاز تا به امروز» ارایه خواهد نمود و سپس  سید محمد بهشتی و علیرضا رضاداد در پنل نخست با عنوان «تجربه تاریخی برگزاری جشنواره فیلم فجر» از ابعاد مختلف برگزاری این جشنواره در ادوار گوناگون سخن خواهند گفت. پنل دوم این نشست با حضور ابوالحسن داوودی و منوچهر شاهسواری و با عنوان «جشنواره فیلم فجر: دستاوردهای اکنونی، چشم­انداز آینده» برگزار خواهد شد.

این نشست که اجرای آن را رامتین شهبازی برعهده دارد، در تاریخ ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در محل مدرسه ملی سینمای ایران، واقع در اقدسیه (خیابان موحد دانش )، بعداز چهارراه آجودانیه، کوچه نیلوفر پلاک ۳ برگزار می شود و ورود عموم علاقمندان به آن آزاد است .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>