سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

«زاپاس» را با الناز حبیبی و جواد عزتی در سینما آزادی تماشا کنید

zapas

فیلم سینمایی «زاپاس» دوشنبه ۲۸ تیر ماه در پردیس سینمایی آزادی با حضور عوامل به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «زاپاس» دوشنبه شب در سانس ۲۱:۳۰ در پردیس آزادی با حضور الناز حبیبی و جواد عزتی بازیگران فیلم،برزو نیک نژاد نویسنده و کارگردان و امیر پروین حسینی تهیه کننده به نمایش درمی آید.

«زاپاس» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی با حضور در جشنواره فجر ۳۴توانست در میان بهترین فیلم‌ها از نگاه مردمی قرار گیرد.

ضمن اینکه شبنم مقدمی برای بازی در «زاپاس» از این جشنواره برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و ایمان امیدواری نامزد دریافت سیمرغ بهترین طراحی چهره بود.

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران فر، شبنم مقدمی، نرگس رمضانی همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری بازیگران اصلی فیلم جدید نیک نژاد بوده‌اند. «زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می‌کند.

این تیم به دسته دوم صعود می‌کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می‌شود و سلامتی‌اش به خطر می‌افتد و همین اتفاق، دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می‌شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می‌کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>