سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۵ ق.ظ چاپ مطلب

امیر جعفری برای نخستین بار با مردم به تماشای «زاپاس» می‌نشیند

zapas

امیر جعفری که تاکنون در مراسم اکران مردمی هیچیک از فیلمهایش شرکت نداشته است،شنبه شب برای نخستین بار با مردم «زاپاس» می‌بیند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه،اکران مردمی فیلم کمدی «زاپاس» شنبه ۲۳ مرداد در پردیس آزادی برگزار می شود.امیر جعفری از اوایل اکران «زاپاس» به دلیل تداخل آن با بازی اش در نمایش «مجلس ضربت زدن» در تئاتر شهر نتوانست در افتتاحیه و اکران های مردمی این فیلم هم شرکت کند.او شنبه شب به همراه همسرش ریما رامین فر،برزو نیک نژاد نویسنده و کارگردان فیلم و امیر پروین حسینی تهیه کننده فیلم در کنار مردم زاپاس را تماشا می کند.عوامل فیلم امشب از ساعت ۲۲ در پردیس سینمایی آزادی خواهند بود و نمایش فیلم در سانس ۲۲:۴۵ صورت می گیرد.

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی،احمد مهرانفر، الناز حبیبی،صفر روحی،همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری و شبنم مقدمی بازیگران اصلی فیلم «زاپاس»بوده اند.این فیلم کمدی از نهم تیر ماه در گروه سینمایی استقلال روی پرده رفته و تاکنون بیش از ۳.۵ میلیارد تومان فروخته است. «زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می کند.این تیم  به دسته دوم صعود می کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد.همین اتفاق،دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>