سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ مهر ۱۳۹۵ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

حمید فرخ‌نژاد در دانشگاه شهید بهشتی تجلیل شد

heyhat-farokhnezhad

مراسم تجلیل از حمید فرخ نژاد بازیگر سینما در سالن اجلاس دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش سوره سینما ، فیلم سینمایی «هیهات» با تقدیر از حمید فرخ نژاد و دانش اقباشاوی به همت دانشگاه شهید بهشتی به نمایش درآمد.

در این مراسم بعد از نمایش، از حمید فرخ نژاد به دلیل نقش آفرینی در فیلم هایی با مضامین مقاومت اسلامی تجلیل شد.

حمید فرخ نژاد گفت: «هیهات» ثمره تلاش های شبانه روزی چند جوان از جمله دانش اقباشاوی کارگردان اپیزود دوم این فیلم بود. امیدوارم مخاطبان این فیلم، از تماشای آن لذت ببرند.

همچنین دانش اقباشاوی بیان کرد: سعی کردیم در این فیلم قصه هایی را با مضامین عاشورایی بیان کنیم. امیدوارم مخاطبان ارتباط خوبی با اثر برقرار کرده باشند.

گفتنی است اکران دانشگاهی فیلم‌سینمایی هیهات در سایر دانشگاه‌های کشور ادامه داشته و امروز دوشنبه ۱۲ مهر ماه نیز دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی میزبان این فیلم و عوامل آن هستند. سایر تشکل‌های دانشجویی نیز می‌توانند از طریف مراجعه به سایت ekran.cinemamarket.ir و یا تماس با شماره ۶۳۴۶۲۳۰۲-۰۲۱ نسبت به هماهنگی برای اکران دانشگاهی فیلم‌سینمایی هیهات در دانشگاه خود اقدام نمایند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>