سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

یک تهیه‌کننده و بازیگر ایرانی نامزد دریافت جایزه از جشنواره «باهم» روسیه

sharifi-soofiani

امیرحسین شریفی و سارا صوفیانی در رشته‌های تهیه‌کنندگی و بازیگری نامزد دریافت جایزه ار هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «باهم» مسکو شدند.

به گزارش سوره سینما ، هفدهمین جشنواره «باهم» مسکو نامزدهای بخش مسابقه این جشنواره  را معرفی کرد که در این اسامی نام  یک تهیه کننده ایرانی ویک بازیگرزن ایرانی در لیست نامزدها دیده می‌شود.

امیر حسین شریفی بعنوان تهیه کننده  اثر خلاقانه برای تهیه دو فیلم سینمایی «کبریت سوخته» و تله‌فیلم «هفت» و سارا صوفیانی برای ایفای نقش شیدا در فیلم «هفت» نامزد دریافت جایزه از هفدهمین جشنواره فیلم «باهم» مسکو شده‌اند.

شریفی و صوفیانی هم اکنون در مسکو حضور دارند و اختتامیه جشنواراه ١۶ مهر ماه جمعه ساعت دو بعد از ظهر در سالن بزرگ خبرنگاران مسکو برگزار می شود و جوایز خود را به برگزیدگان خود اهدا خواهد کرد.

براساس این گزارش، «کبریت سوخته» ساخته کاظم معصومی و تله فیلم «هفت» ساخته محمود معظمی هر دو به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی تنها نمایندگان سینمای در این فستیوال هستند که از اول اکتبر آغاز شده و تا روز جمعه ۷ اکتبر در شهر مسکو ادامه دارد.

اختتامیه جشنواره «باهم» (together) مسکو که ۱۷ کشور در آن شرکت دارند روز جمعه برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>