سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲:۵۳ ب.ظ چاپ مطلب

مولاوردی: نامه پویش «بدسرپرست تنهاتر است» را به رئیس جمهور خواهم رساند

afshar-molaverdi

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به نامه مهناز افشار سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» پاسخ به هنگام داد.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای پویش «بدسرپرست تنهاتر است» ، تنها با گذشت یک روز از انتشار نامه مهناز افشار، سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» به معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، این نامه با واکنش مثبت این مقام دولتی دغدغه مند و مسئولیت پذیر رو به رو شد.

شهین دخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با دریافت نامه سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» مبنی بر درخواست حمایت مراجع قانونی از حقوق کودکان آسیب دیده و در معرض آسیب به مطرح کردن این خواسته با رئیس جمهور قول داد. وی در پاسخ به نماینده پویش بدسرپرست تنهاتر است اظهار کرد: “این نامه را در اسرع وقت به دست رییس جمهور خواهم رساند و به همراهی و همگامی با این پویش افتخار می کنم”.

با توجه به سابقه فعالیت های مولاوردی در امور اجتماعی، به نظر می رسد با طرح قانونی درخواست پویش «بدسرپرست تنهاتر است» دور تازه ای از فعالیت های این حرکت خودجوش و خیرخواهانه آغاز شده است.

گفتنی است پویش «بدسرپرست تنهاتر است» که از ابتدای سال ۹۵ به همت جمعی از روزنامه نگاران آغاز به کار کرده است، با حمایت بیش از ۴۵۰ چهره هنری، ورزشی و اجتماعی و سیاسی برای احیای حقوق کودکان بدسرپرست، بزه دیده و بزهکار در مسیر اصلاح و ضمانت اجرایی قوانین موجود و وضع قوانین جدید فعالیت می کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>