سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۵ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

فیلم سینمایی «نفس» در نخستین روز اکران به سه سانس فوق العاده رسید

nafas

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار در نخستین روز از اکران عمومی به سه سانس فوق العاده در سینماهای کوروش و آزادی رسید.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم «نفس»، تازه ترین اثر سینمایی نرگس آبیار که از روز گذشته ۱۹ آبان ماه در گروه سینمایی کوروش اکران شده است، در نخستین روز از اکران عمومی به سه سانس فوق العاده در سینماهای کوروش و آزادی و رسید.

فیلم سینمایی «نفس» علاوه بر سانس های عادی در سینما کوروش به دو سانس فوق العاده در این مجتمع سینمایی رسید و سینما آزادی هم علاوه بر سانس های معمول، میزبان علاقمندان به این فیلم در یک سانس فوق العاده بود.

همچنین طبق آمار دریافت شده از سالن های سینما در شهرستان ها، مجموع سانس های سینماهای نمایش دهنده فیلم «نفس» با استقبال بسیار خوب مخاطب مواجه شده بود.

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی شرکت نورتابان، محمد حسین قاسمی و ابوذرپور محمدی تولید شده است و هم اکنون در سراسر کشور در حال اکران است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>