سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۲:۱۳ ب.ظ چاپ مطلب
با محوریت کمک به بیماران اوتیسم؛

کارگاه یک روزه تولید انیمیشن در ایوان شمس برگزار می‌شود

bashgah-animation

کارگاه یک روزه تولید انیمیشن با عنوان «یک روز، یک انیمیشن» با محوریت کمک به بیماران اوتیسم در ایوان شمس برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، کارگاه یک روزه تولید انیمیشن دو بعدی با مدیریت حمید سهرابی انیماتور برجسته ایرانی روز جمعه ۵ آذرماه در باشگاه انیمیشن شهر برگزار می شود.

این کارگاه با محوریت آموزش و انتقال اطلاعات و دانش، شناسایی استعدادهای تازه در تولید انیمیشن، شناخت بیشتر بیماری اوتیسم و کمک و همراهی این بیماران برگزار می شود.

کارگاه انیمیشن «یک روز، یک انیمیشن» به صورت تعاملی برگزار شده است و قرار است در پایان همان روز، یک انیمیشن یک دقیقه ایِ دو بعدی با موضوع “کودکان مبتلا به اوتیسم” تولید و ارائه شود.

بنابراین گزارش، این کارگاه روز جمعه ۵ آذر ماه از ساعت ۹ الی ۲۰ در سالن اشراق مجموعه ایوان شمس برپاست.

علاقمندان برای شرکت در این کارگاه که به صورت آزاد و رایگان برگزار می شود، می توانند به سایت موسسه تصویر شهر به نشانی www.tasvireshahr.com مراجعه کرده و ثبت نام به عمل آورند و با در دست داشتن کد ۶ رقمی ثبت نام در روزهای دوشنبه ۲۴ آبان و اول آذرماه ساعت ۱۸ به سالن ایوان شمس مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

ظرفیت شرکت کنندگان در این کارگاه محدود می باشد و اولویت با دوستانی است که تقدم تاریخی در ثبت نام داشته باشند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>