سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ دی ۱۳۹۵ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

تغییر در برنامه این هفته «سینما دو»/ یدالله صمدی جایگرین سیروس الوند شد

cinema2

قسمت پنجم برنامه «سینما دو» با حضور یدالله صمدی پنجشنبه ۹ دی ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای برنامه «سینما دو»،قرار بود در قسمت پنجم برنامه سینما دو  کارنامه سیروس الوند با حضور خود وی بررسی شود اما بدلیل مکشل فنی پیش آمده پخش این قسمت از برنامه سینما دو به هفته آینده موکول شد.

در قسمت پنجم برنامه سینما دو یداالله صمدی مهمان برنامه است و با حضور منتقدان  و محمد خزاعی مجری و کارشناس برنامه آثار یدا لله صمدی  نقد و بررسی می شود.

برنامه «سینما دو» با حضور سیروس الوند در هفته آتی ۱۶دی ماه پخش می شود.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

گزارش های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت و گو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و … از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

از عوامل دست اندرکار این برنامه سینمایی می توان به زهرا غزنویان و حامد جلیلوند؛ نویسندگان برنامه، مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه ای؛ علی زادمهر اشاره کرد.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>