سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۸:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

موشکافی در بحث موسیقی فیلم سینمای ایران در «ساعت ۲۵»

saate-25

«ساعت ۲۵» در برنامه این هفته خود با حضور امیرپوریا منتقد و مهیار علیزاده آهنگساز به بحث و بررسی موسیقی فیلم می پردازد.

به گزارش سوره سینما ، مهمانان این هفته برنامه موسیقی «ساعت ۲۵» امیر پوریا منتقد سینمایی و مهیار علیزاده آهنگساز هستند که به موضوع موسیقی فیلم و موشکافی در مورد آن می پردازند.

این برنامه طبق روال هر هفته پنجشنبه شب ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز جمعه به روی آنتن شبکه ۵ می رود.

در این برنامه مروری داریم بر سی و چهار دوره جشنواره فیلم فجر و آهنگسازانی که سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را از آن خود کرده اند. همچنین در بخش بیوگرافی و معرفی آهنگسازان پیشکسوت پرونده کاری استاد بابک بیات را از نظر می گذرانیم.

آیتم نت به نت این هفته اختصاص دارد به گپ و گفت با ملیحه سعیدی بانوی موزیسین ایرانی و در بخش گفت و گوی زنده نیز ارتباط زنده تلفنی با صاحب نظران در مقوله موسیقی فیلم برقرار می شود.

عوامل و دست اندرکاران برنامه «ساعت ۲۵» عبارتند از: محمود محمودی تهیه کننده، حمیدرضا ترکاشوند و زهرا صفایی سردبیر و نویسنده، امیرحسین مدرس مجری کارشناس، مسعود صنم مدیر تولید و تصویر بردار، شیوا خورسند روابط عمومی، بردیا قاسمعلی و فرهاد غلامی تدوین و نیما قاسمعلی ویدیو گرافیست


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>