سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۹:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

استقبال مردمی جشنواره فجر از ۵ فیلم در سینما استقلال

fajr-esteghlal

مدیر سینما استقلال گفت: از روز اول جشنواره استقبال خوبی از نمایش فیلم‌ها شد، ولی بیشترین استقبال از فیلم‌های «گشت۲»، «ماجرای نیمروز»، «ماجان»، «رگ خواب» و «ویلایی‌ها» صورت گرفت.

به گزارش سوره سینما ، حسین کشاری مدیر سینما استقلال که یکی از سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر ‌است، در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر در مورد استقبال مردمی از فیلم‌های اکران شده در ایام این جشنواره گفت: از روز اول جشنواره استقبال خوبی از نمایش فیلم‌ها شد، ولی بیشترین استقبال از فیلم‌های «گشت۲»، «ماجرای نیمروز»، «ماجان»، «رگ خواب» و «ویلایی‌ها» صورت گرفت و این فیلم‌ها – به خصوص «گشت۲»- با استقبال بالای مخاطب روبرو شد.

وی تصریح کرد: فیلم‌های «قاتل اهلی» و «خوب بد جلف» هنوز در این سینما به نمایش در نیامده و در نیمه دوم جشنواره این اتفاق می‌افتد.

کشاری در مورد پرفروش‌های اکران سال بعد گفت: «گشت۲» و «ماجرای نیمروز» همه را راضی کرده و استقبال از این دو فیلم در حدی بود که در اکثر سانس‌ها مردم با بلیت سفید داخل سینما آمدند و امیدوارم بتوانیم با ایجاد شرایط خوب تا پایان جشنواره به این خدمت‌رسانی ادامه دهیم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>