سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

رقابت ستاره‌ها در «٧ خان» در قالب یک مجموعه نمایشی

7khan

پیش تولید مجموعه نمایشی «٧ خان» به کارگردانی حسین تبریزی در جزیره قشم آغاز شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، «٧ خان» عنوان مسابقه ای داستانی به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی علی صادق شیرازی است که پس از چند ماه تحقیق و نگارش به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده و براساس برنامه ریزی های از قبل انجام گرفته از اوایل ماه آینده مقابل دوربین خواهد رفت.

این نمایش واقعی با پروداکشنی عظیم برای اولین بار در ایران ساخته خواهد شد و فیلمبرداری آن نیز به طور کامل در جزیره قشم و با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم انجام می شود.

شرکت کننده های «٧ خان» از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون، خوانندگان و ورزشکاران انتخاب می شوند و رایزنی های اولیه نیز با تمامی گزینه ها آغاز شده است. در واقع این مجموعه نمایشی به صورت یک مسابقه واقعی در قالب یک داستان نمایشی است و ترکیبی از فیلم و رقابت هیجان انگیز در آن به تصویر کشیده می شود. همچنین یک مجری نیز از ابتدا تا انتهای داستان وظیفه هدایت بازیگران این رقابت را برعهده دارد که مجری نیز از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون انتخاب خواهد شد.

«٧ خان» در هفت قسمت تولید می شود و قرار است در هفت فصل مستقل و هفت قسمتی با اتفاقات و شرکت کننده های جدید مقابل دوربین رود.

عوامل اصلی این پروژه عظیم که قرار است از شبکه نمایش خانگی عرضه شود عبارتند از: کارگردان: حسین تبریزی، دستیار اول: علیرضا نجف زاده، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، مدیر تولید: فریبا سادات خلیلی، مدیر روابط عمومی: امین اعتمادی، گریم: زهره سیه پوش، دستیار برنامه ریز: مهسا فتحعلی، تدوین: امیر ولی خانی، مشاور اجرایی پروژه: احسان اله تاجیک اسماعیلی، مدیر تدارکات: توماج گودرزی، مجری طرح: موسسه فرهنگی  هنر نمای آژند، طراح و ایده پرداز: الهه پورجعفر، تهیه کننده و سرمایه گذار: علی صادق شیرازی.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>