سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۴:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

مناظره اکبر نبوی و وحید یامین پور درباره برنامه‌های گفتگومحور صداوسیما در «۱۸۰ درجه»

180-daraje

در اولین قسمت از برنامه «۱۸۰ درجه» که جمعه ۲۲ بهمن روی آنتن شبکه افق می رود وحید یامین پور و اکبر نبوی درباره برنامه های گفتگومحور تلویزیون به بحث و مناظره می پردازند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه «۱۸۰ درجه»، اولین قسمت از این برنامه جمعه ۲۲ بهمن ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه افق می رود.

اولین قسمت از سری جدید «۱۸۰ درجه» به نوعی نقد سری اول برنامه است و در ادامه مباحث به آسیب شناسی برنامه های گفتگومحور صداوسیما می پردازد.

در این برنامه که با حضور اکبر نبوی و وحید یامین پور به عنوان دو مهمان اصلی روی آنتن می رود به نگاهی که این دو در برگزاری برنامه های گفتگو محور دارند، رویکرد آنها در پرسش از مهمان و حتی فرد مخالف اشاره می شود.

سری جدید «۱۸۰ درجه» با تغییراتی در ساختار همراه شده است که از جمله آن می توان به حضور خبرنگاران و تفاوت آیتم ها با فصل قبل اشاره کرد.

در هر قسمت از «۱۸۰ درجه» چهار خبرنگار از طیف های مختلف فکری حضور دارند و قرار است به تناسب بحث از مهمانان برنامه پرسش کرده و موضع مخالف یا موافق خود را اعلام کنند.

در این قسمت نیز آرش فهیم از کیهان، مهرداد معظمی از سینماپرس، احسان ناظم بکائی از همشهری جوان و محمد صابری از هفته نامه سروش در برنامه حضور دارند.

این برنامه به صورت یک مجله با آیتم هایی جدید تولید می شود که به فراخور موضوعات متغیر است. این بخش ها شامل اسکایپ بین المللی، مستند ویژه، آیتم نوستالژی و یک آیتم طنز میدانی با حضور امید مهدی نژاد خواهد بود که یک یا چند مورد از آنها در هر برنامه پخش خواهد شد.

سید مرتضی فاطمی در سری جدید همچون فصل گذشته علاوه بر اجرا، تهیه کنندگی و سردبیری این مجله تلویزیونی و فواد صفاریان پور نیز کارگردانی را بر عهده دارند.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>