سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۳:۲۱ ب.ظ چاپ مطلب

«دو حبه قند»/ یادداشت محمد حمزه زاده درباره تهیه‌کننده و کارگردان «بیست و یک روز بعد»

kheradmandan-shafa

محمد حمزه زاده، درباره محمدرضا شفاه و سیدمحمدرضا خردمندان، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «بیست و یک روز بعد» یادداشت اینستاگرامی منتشر کرد.

به گزارش سوره سینما ، متن یادداشت محمد حمزه زاده به این شرح است:

«جشنواره‌ی سی و پنجم فیلم فجر با «بیست و یک روز بعد» محمدرضا شفاه و سیدمحمدرضا خردمندان همان سلوکی را داشت که جشنواره‌ی بیست و نهم فیلم فجر با «یه حبه قند» سیدرضا میرکریمی داشت‌: داوری با «چشمان باز بسته!» البته این فقط یک توصیف وضعیت است و شخصاً هیچ اعتراضی به داوری ندارم و معتقدم ورود به هر مسابقه‌ای الزاماً به معنی پذیرش قواعد آن مسابقه است. ان‌شاالله باز هم با فیلم‌های بیشتر و بهتر در جشنواره‌ی انقلاب شرکت می‌کنیم و به سهم خودمان در گرم کردن تنور جشن‌های هنری انقلاب و ارائه‌ی فیلم‌های شریف و مردمی سهیم خواهیم بود.

در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشن اصلی برای سینمای حوزه‌هنری ورود دو چهره‌ی جوان و باانگیزه و کاربلد به سینمای حرفه‌ای ایران است که با همه‌ی درخششی که با فیلم اولشان دارند، هنوز در ابتدای راه هستند و این حضور برای خودشان در حکم دستگرمی و برای حوزه‌هنری و سینماگران انقلاب اسلامی مایه‌ی دلگرمی است.

خداقوت به همه‌ی عوامل باهمت و هنرمند گروه کم‌نظیر فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» ، به امید روزهای روشن آینده.»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>