سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

«نهنگ عنبر۲» با استقبال مخاطبان در پردیس «مگامال» اکران شد

ekran-nahang2

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر۲: سلکشن رویا» به کارگردانی سامان مقدم جمعه ۲۲ اردیبهشت در پردیس سینمایی «مگامال» با حضور اهالی رسانه، عوامل فیلم و مردم به نمایش درآمد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی «مگامال»، منوچهر محمدی با اشاره به تلاش های شرکت پرده نقره‌ای در آماده سازی ۱۰ سالن سینمایی اظهار کرد: امیدوارم با فضای خوبی که فراهم شده مردم استقبال خوبی از پردیس سینمایی مگامال داشته باشند و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنند.

وی ادامه داد: مدیران تلاش خواهند کرد به جز نمایش فیلم برنامه‌های جانبی برای مخاطبان داشته باشند.

سامان مقدم کارگردان فیلم «نهنگ عنبر۲: سلکشن رویا» نیز در این مراسم گفت: امشب چه میهمانی خوبی با حضورمردم شده است. به منوچهر محمدی برای ساخت سالن های سینما تبریک می گویم امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

وی ادامه داد: معمولا قسمت دوم فیلم ها به خوبی قسمت اول نمی شود اما من به شما می گویم که قسمت دوم این فیلم به خوبی قسمت اول است و فیلمی بسیار دلنشین است.

مقدم همچنین گفت: جای مرحوم علی معلم در اینجا و در سینمای ایران بسیار خالی است. امشب خانواده او در این مراسم کنار ما حضور دارند.از همه شما می خواهم به افتخار این مرد بزرگ بایستید و برای او دست بزنید.

وی در ادامه از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد.

مهناز افشار بازیگر فیلم «نهنگ عنبر ۲» نیزگفت: خوشحالم در جمع شما مردم مهربان و اهالی رسانه هستم. وقتی شما را می‌بینم می‌فهمم می توان نفس کشید.

وی ادامه داد: امیدوارم این فیلم را دوست داشته باشید و چراغ سینمای ایران همیشه روشن باشد و همه مسئولین از سینما حمایت کنند زیرا سینما دلخوشی مردم است.

در ادامه این مراسم رضا عطاران نیز گفت: خوشحالم از اینکه می‌بینم چنین ازدحامی برای دیدن فیلم «نهنگ عنبر۲ » آمده اند. امیدوارم با همین ازدحام در سرنوشت کشور شرکت کنید .

ویشکا آسایش از دیگر بازیگران فیلم نیز گفت: از همه شما مردم عزیز تشکر می کنم که برای دیدن فیلم آمدید. ما بدون شما هیچ چیزی نیستیم.امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید و از دیدن آن لذت ببرید. حرف‌های خوب را رضا عطاران زد.

حسام نواب صفوی نیز گفت: در این فیلم درواقع دوران نوجوانی ام را بازی کردم.

رضا ناجی نیز با بیان اینکه من از سرزمین آذربایجان هستم و یک رای دارم از مردم درخواست کرد در انتخابات شرکت کنند.

همایون ارشادی از هنرمندانی که برای دیدن فیلم دعوت شده بود نیز گفت: خوشحالم از اینکه در این مراسم حضور دارم فیلم را دیدم و معتقدم قسمت دوم آن هم به خوبی قسمت اول است. در مورد انتخابات باید بگویم که رای دادن حقی است که به همه ما داده شده است، نمی‌گویم به چه شخصی رای بدهید اما می گویم حتما رای بدهید.

کامران تفتی از جمله هنرمندانی که به این مراسم دعوت شده بود گفت: من در این فیلم حضور ندارم اما همه دوستانم درآن بازی کرده‌اند. این فیلم را یکی از کارگردان های بزرگ و سرشناس کشورمان ساخته است که با سلیقه‌اش می گوید می توان سینما را حفظ کرد.

وی ادامه داد: از منوچهر محمدی تشکر می‌کنم که چنین سینمایی را در این نقطه از تهران راه اندازی کرد. جا دارد در اینجا به شما یادآور شوم که به فردی رای بدهید که به شما اهمیت می دهد.

در این مراسم جمعی از هنرمندان ، سینماگران، اهالی رسانه و خانواده مرحوم علی معلم حضور داشتند.مهدی سلوکی اجرای این برنامه را برعهده داشت.