سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

«کودک شو» با دو بخش جدید/ از جان گرفتن عروسک‌ها تا فرصتی برای ستاره شدن

koodak-sho

«کودک شو» با دو بخش جدید «نمایش عروسکی» و «ستاره شو» در روزهای آتی به روی آنتن شبکه نسیم می رود.

به گزارش سوره سینما  به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، برنامه «کودک شو» که پخش خود را از ابتدای فروردین ماه از شبکه نسیم آغاز کرده است، در روزهای آتی با بخش های جدیدی روی آنتن این شبکه می رود.

از آن جایی که این برنامه با هدف تعامل بین خانواده  ها و فرزندانشان شکل گرفته است، در همین راستا بخشی طراحی شده، تا زمینه این ارتباط بیش از پیش فراهم شود. در این بخش هر خانواده با عروسک هایی که در اختیارشان قرار می گیرد، نمایشی را برای فرزند خود و دیگر حاضران اجرا می کنند. اجرایی که با قصه گویی، صداپیشگی و اغلب هنرهای لازم برای یک نمایش عروسکی همراه است؛ پس از آن هم خانواده برنده توسط تماشاچیان حاضر انتخاب می گردد.

در این بخش قصه ها و داستان های گوناگونی توسط اتاق فکر برنامه در نظر گرفته شده است، که با تبادل نظر با خانواده ها به آن شکل داده می شود و هر گروه متناسب با نوع  اجرایی که ارائه می دهد مورد قضاوت قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که علاوه بر این بخش، آیتم دیگری با عنوان «ستاره شو» برای خانواده هایی که در برنامه حضور ندارند، تدارک دیده شده است. در این بخش هر خانواده می تواند با ارسال فیلم های یک دقیقه ای از فرزندشان و ارسال آن به پیام رسان تلگرام به شماره ۰۹۲۱۸۳۴۷۹۸۹ در کودک شو حضور یابند.

فیلم های ارسالی در این بخش بعد از داوری توسط کارشناسان «کودک شو»، برای شرکت در مسابقه، انتخاب شده و در برنامه نمایش داده می شوند.

گفتنی است برنامه «کودک شو» هر هفته در روزهای زوج، در ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه نسیم می رود. پخش این برنامه در قالب یک فصل ۹۰ قسمت، با اجرای پژمان بازغی ادامه دارد و قرار است به زودی علاوه بر بخش های مذکور، چهره هایی از حوزه های گوناگون نیز به آن اضافه شوند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>