سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ مرداد ۱۳۹۶ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب
سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد:

ثبت قرارداد «خفه‌گی» و «خانه کاغذی»/ اکران «بیست و یک روز بعد» از ۱۱ مرداد

faraji

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش جدیدترین مصوبات این شورا در تاریخ ۹ مرداد را اعلام کرد.

غلامرضا فرجی مدیر امور سینماهای حوزه هنری  و سخنگوی شورای صنفی نمایش در خصوص مصوبات امروز این شورا به سوره سینما گفت: در جلسه امروز مقرر شد فیلم «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان از چهارشنبه ۱۱ مرداد در گروه سینمایی کورش نمایش خود را آغاز کند. ضمن اینکه فیلم «گذر موقت» هم به کارگردانی افشین هاشمی در گروه آزاد از چهارشنبه همین هفته به نمایش در می آید.

وی ادامه داد: امروز در شورا قرارداد فیلم سینمایی «خفه‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی  در گروه سینمایی زندگی بعد از فیلم «نگار» بسته شد. همچنین قرارداد فیلم سینمایی «خانه کاغذی» در گروه کوروش بعد از فیلم «قشنگ و فرنگ» منعقد شد.

فرجی گفت: در این جلسه مشخص شد که سینما فرهنگ از چهارشنبه یازده مرداد به بعد فیلم های گروه هنر و تجربه را فقط در دوسانس ۱۴ و ۱۶ نمایش دهد و برای نمایش فیلم های دیگر باید حواله شورای صنفی نمایش را داشته باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>