سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب
در آستانه بزرگداشت استاد مجيد انتظامی در حوزه هنری ؛

روشن‌روان: ملت ایران با آهنگ‌های مجید انتظامی خاطره دارند

kambiz-roshan-ravan

آهنگساز برجسته سینمای ایران معتقد است: مجید انتظامی ساخته‌های بسیار ارزشمندی در زمینه دفاع مقدس دارد و به طور قطع ایشان یکی از چهره‌های اساسی و ماندگار موسیقی فیلم‌های سینمای ایران به حساب می‌آید.

کامبیز روشن‌روان آهنگساز برجسته سینمای ایران در خصوص نقش و اهمیت مجید انتظامی و ساخته‌هایش در سینمای ایران به سوره سینما گفت: مجید انتظامی بیشترین آثار ماندگار را در زمینه موسیق فیلم برای سینمای ایران ساخت و یکی از چهره‌های برجسته  کشورماست و همه به وجودش می‌بالیم.

عضو هیات علمی دانشکده صداوسیما در ادامه گفت: جدای از اینکه مجید انتظامی آهنگساز پرکار و خوش سلیقه و تاثیر گذار هستند؛ ساخته‌های بسیار ارزشمندی در زمینه دفاع مقدس دارد و به طور قطع ایشان یکی از چهره‌های اساسی و ماندگار موسیقی فیلم‌های سینمای ایران به حساب می‌آید و همچنین  آثار دراماتیکی هم خلق کردند.

روشن‌روان ادامه داد: آهنگ‌هایی که مجید انتظامی برای فیلم‌ها و سریال‌ها ساخته بیشتر جذاب و در خاطره ملت ایران خواهد ماند و به این راحتی پاک نمی‌شود.

سازمان سینمایی حوزه هنری در نظر دارد بزرگداشت استاد مجید انتظامی را سه شنبه ۲۴ مردادماه با حضور هنرمندان، سینماگران، مدیران فرهنگی و اهالی رسانه در تالار سوره حوزه هنری برگزارکند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>