سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۳۹۶ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» منتشر شد

sourehmag_N6

ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه مردادماه ۹۶ منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با طرح روی جلد مرتبط با آیین پاسداشت استاد مجید انتظامی در حوزه هنری به چاپ رسیده است.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی حوزه هنری به موضوعاتی چون: دلنوشته‌ای برای شهید حججی، پاسداشت استاد مجید انتظامی در حوزه هنری، بازتاب همه آرای سینمایی رهبر معظم انقلاب، گزارش درجه بندی سنی فیلم‌ها و فیلم‌های هنجارشکن، نگرانی کارشناسان از ابتذال در سینما، گفتگو با کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد»، گفتگوی تفصیلی محمد حمزه زاده رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری با خبرگزاری تسنیم، گزارش دهه کرامت و سینماگران، اخبار و فعالیت‌های استانها و … پرداخته شده است.

SourehCinemaMag.06

این ماهنامه به سردبیری یزدان عشیری تهیه شده و آرش رمضانیان مجری طرح آن است. ابوالفضل ذوالفقاری، امید عشریه، تینا جلالی، راحله خدامی، نرگس ساجد، فاطمه پزشکی، محمدعلی حیدری، بهادر زارع و حامد نیکومرام در این ماهنامه همکاری داشتند.

ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» ویژه مردادماه در ۴۸ صفحه و زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری به چاپ رسیده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>