سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام نامزدهای نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران

jashn-mostaghel-mostanad

فهرست اسامی نامزدهای دریافت جوایز در بخش‌های مختلف نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران اعلام شد.

به گزارش سوره سینما، سام کلانتری رئیس این جشن ضمن اعلام این خبر افزود، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه ای و از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج را به شرح زیر اعلام کردند.

ضمنا هیات داوران نظر دارد جایزه ویژه ای را در شب جشن به فیلم منتخب خود اهدا کنند.

همچنین وی افزود، هیات داوران با توجه به فیلم های پذیرفته شده در بخش کارگردانی و بهترین فیلم  بخش کوتاه برای این بخش نامزدی را اعلام نکردند و برندگان این بخش در شب جشن در تاریخ ۱۸ شهریور معرفی خواهند شد.

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند

  1. فرناز و محمدرضا جورابچیان برای فیلم                  اعتراض وارد نیست
  2. مهدی قنواتی                    برای فیلم                  همجا
  3. حسن نقاشی                     برای فیلم                  آثار عجم
  4. حجت طاهری                   برای فیلم                  پرندگان در سایه
  5. حامد سعادت                    برای فیلم                  مردی که فسیل شد

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند

  1. پرندگان در سایه                به تهیه کنندگی           حجت طاهری
  2. اعتراض وارد نیست            به تهیه کنندگی                    فرناز و محمدرضا جورابچیان
  3. آثار عجم                           به تهیه کنندگی           حسن نقاشی
  4. همجا                               به تهیه کنندگی           محمد کاظم بیات
  5. صدای سکوت                    به تهیه کنندگی                    پناه بر خدا رضایی

*نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند

  1. رضا حائری                        برای فیلم        پسران سندباد
  2. محسن استادعلی              برای فیلم        زنانگی
  3. حسام اسلامی                  برای فیلم        متهمین دایره بیستم
  4. محمد کارت                       برای فیلم        آوانتاژ
  5. سید محمد رضا هاشمیان    برای فیلم        رئیس الوزرا

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند

  1. زیمل بلوچستان                  به تهیه کنندگی                    مازیار مشتاق گوهری
  2. آوانتاژ                                به تهیه کنندگی                    محمد کارت
  3. زنانگی                               به تهیه کنندگی                    محسن استاد علی
  4. پسران سندباد                    به تهیه کنندگی                     رضاحائری
  5. متهمین دایره بیستم           به تهیه کنندگی                    حسام اسلامی

*نامزدهای بهترین پژوهش

  1. سید محمدرضا هاشمیان                برای فیلم                  رئیس الوزرا
  2. حسن نقاشی                              برای فیلم                  آثار عجم
  3. حجت طاهری                               برای فیلم                  پرندگان در سایه
  4. پناه برخدا رضایی                          برای فیلم                  صدای سکوت
  5. مازیار مشتاق گوهری                    برای فیلم                  زیمل بلوچستان

*نامزدهای بهترین فیلمبرداری

  1. جواد رزاقی زاده                            برای فیلم                  آوانتاژ
  2. صادق سوری                                برای فیلم                  همجا
  3. حجت طاهری                                برای فیلم                  پرندگان در سایه

*نامزدهای بهترین صدا

  1. محمد جهدکار و رضا ضعیمی                     برای فیلم                  میراث من آواز
  2. جاوید مهریزی زاده                                   برای فیلم                  آثار عجم
  3. مهرشاد ملکوتی                                       برای فیلم                  همجا
  4. حسن شبانکاره                                          برای فیلم                  زیمل بلوچستان
  5. حسن شبانکاره(صدابردار)و صادق داوری فر(صداگذار)       برای فیلم                   آقای هرتز

*نامزدهای بهترین تدوین

  1. امیر ادیب پرور                       برای فیلم                  همجا
  2. مهدی جبین شناس                برای فیلم                  متهمین دایره بیستم
  3. سهیل امیر شریفی                 برای فیلم                  پسران سندباد
  4. کامران جاهدی                        برای فیلم                  صدای سکوت
  5. بابک حیدری                             برای فیلم                  زنانگی

*نامزدهای بهترین موسیقی

  1. صبا ندایی                برای فیلم                  آوانتاژ
  2. صبا ندایی                برای فیلم                  فوق ماراتن
  3. امیر فتح الهی           برای فیلم                  آلاله

لازم به ذکر است نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران ۱۸ شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>