سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۳:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

علی‌اکبری: موافق جشنواره‌های موضوعی هستم/ هنرمندان علاقه خاصی به امام حسین(ع) دارند

mohsen-aliakbari

محسن علی‌اکبری با تاکید بر اینکه جشنواره‌های موضوعی اتفاقی پسندیده است گفت: این جشنواره‌ها تنها یک مشکل دارند آن هم تعداد محدود تولید آثار در دوره‌های نخست است.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد اطلاع رسانی نخستین جشنواره بین‌المللی «مسیر عشق»، با تولیدات محدود نمی توان جشنواره موضوعی برگزار کرد. هنرمندان باید به ساخت آثاری در مورد امام حسین(ع) و پیاده روی اربعین ترغیب شوند و هر ساله تعداد آثار شرکت کننده افزایش یابد.

وی ادامه داد: مدیران سینمایی باید به فیلمسازان سفارش ساخت آثار بدهند تا با افزایش تعداد آثار، شرکت کننده ها بتوانند با یکدیگر رقابت کنند.

علی اکبری با اشاره به اینکه هنرمندان ارادت خاصی با ساحت امام حسین(ع) دارند افزود: از آنجایی که هنرمندان نگاه خاصی به مقام امام حسین(ع) و عزاداران ایشان دارند در بخش های مختلف جشنواره شرکت می کنند.

تهیه کننده «مریم مقدس» در پایان تصریح کرد: انشالله در نخستین دوره جشنواره شاهد حضور فیلمسازان و آثار قوی و شایسته امام حسین(ع) باشیم.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.masireeshgh.com مراجعه و طبق مقررات مندرج در فراخوان، اثر خود را ارسال و یا ارائه نمایند.

نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس«مسیر عشق» با محوریت راهپیمایی اربعین حسینی در عراق و ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ایران از یکم تا پنجم آبان برای نخستین بار به صورت همزمان در شهرهای مقدس مشهد و کربلا برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>