سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱ مهر ۱۳۹۶ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

حبیب احمدزاده میهمان برنامه «کتاب باز» می‌شود + تیزر

ketab baz

حبیب احمدزاده نویسنده دفاع مقدس شنبه اول مهرماه در دهمین قسمت از «کتاب باز» میهمان این برنامه می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه «کتاب باز»، حبیب احمدزاده نویسنده رمان و فیلمنامه‌های حوزه دفاع مقدس امشب اول مهر ماه ساعت ۲۰ به برنامه «کتاب باز» در شبکه نسیم می آید.

وی در این برنامه خاطراتی از جنگ و دفاع مقدس و همچنین کتاب های مرتبط با این حوزه بیان می کند.

همزمان با حضور وی در این برنامه تیزری از این قسمت از برنامه نیز رونمایی شد.

دومین فصل از برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان روزهای زوج ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه نسیم می رود و افشین صادقی زاده سردبیری آن را بر عهده دارد.

در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کورش تهامی، لیندا کیانی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی و علیرضا خمسه حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.

«کتاب باز» از بخش های گفتگو با میهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه می‌ گویند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب‌ دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می ‌کند که به ‌نوعی کتاب‌ باز هستند.

لینک دانلود: تیزر برنامه «کتاب باز» با حضور حبیب احمدزاده


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>