سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ آبان ۱۳۹۶ در ۱:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

هشتمین شماره ماهنامه «سوره سینما» منتشر شد

SourehMag08

هشتمین شماره ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه مهرماه ۹۶ منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، هشتمین شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد مستند سینمایی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به چاپ رسیده است.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی حوزه هنری به موضوعاتی چون: حضور سینماگران در مراسم تشییع پیکر شهید حججی، گزارش مراسم تجلیل از رضا برجی، گفت‌و‌گو با مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره، گزارش نشست سراسری مدیران امور سینمایی حوزه هنری در سنندج، یادداشت در مورد جای خالی پژوهش در سینمای دینی، گزارش مراسم رونمایی از مستند «پول و پورن» در حوزه هنری، گزارش در مورد اقتباس آثار حوزه هنری در سینمای دفاع مقدس، گزارش نشست موضوعی «مخاطب شناسی در سینمای مفرح»، اخبار و فعالیت‌های استانها و … پرداخته شده است.

SourehMag08-cover

این ماهنامه به سردبیری یزدان عشیری تهیه شده و آرش رمضانیان مجری طرح آن است. محیا رضایی، مریم اکبرلو، ابوالفضل ذوالفقاری، امید عشریه، راحله خدامی، نرگس ساجد، فاطمه پزشکی، محمدعلی حیدری، حامد نیکومرام و بهادر زارع به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.

هشتمین شماره ماهنامه «سوره سینما» ویژه مهرماه در ۵۶ صفحه و زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری به چاپ رسیده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>