سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۶ آبان ۱۳۹۶ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

پیام تبریک مدیر مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری به مناسبت روز جهانی انیمیشن

ehsan-kaveh

احسان کاوه مدیر مرکز مطالعات و تولیدات تلویزیونی و انیمیشن حوزه هنری به مناسبت فرارسیدن روز جهانی انیمیشن پیام تبریکی منتشر کرد.

به گزارش سوره سینما متن ایم پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس خدای را که تخیل بخشید تا آدمی هر آن دست به دست آفرینش بزند چون خالق که بی نقص خلق می‌کند تا بشر بیاموزد و بیافریند.

هنر- صنعت انیمیشن همچون دوبال عمل می‌کند، بال‌هایی که اقتصاد و فرهنگ ایرانی را به دوش خود دارد. امید است این هنر- صنعت بیش از گذشته بومی شود و با اتکا به فرهنگ، سنت و آئین خودمان به سمت جهانی شدن و صنعتی شدن گام بردارد و این موضع در پرتو نگاه هنرمندانه، هنرمندان این عرصه رخ می‌دهد.

ما در مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری برآنیم تا در پرتو این نگاه هنرمندانه از تولیدات ایرانی و اسلامی حمایت کنیم و مشارکت و همکاری با هنرمندان که سرمایه‌های ارزشمند این هنر- صنعت هستند گام نخست را برداریم و با همه دستگاه‌های پیشرو از طریق صنعت جامع انیمیشن به مطالبه تغییر و تحول انیمیشن پاسخ دهیم.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی انیمیشن همگان را به ایفای نقش موثرتر در ارتباط با هنر انیمیشن که هنر ارزشمند و خاطره ساز برای نسل‌های مختلف است دعوت می‌کنم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>