سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

محمود کاظمی: بازسازی سینما «اندیشه» اصفهان در دستور کار حوزه هنری است

kazemi

مدیرعامل موسسه بهمن سبز گفت: بازسازی سینما «اندیشه» اصفهان پروژه بعدی این موسسه در راستای بازسازی سینماهای حوزه هنری به شکل پردیس‌های سینمایی است.

به گزارش سوره سینما، محمود کاظمی در مراسم کلنگ زنی پروژه پردیس سینمایی «ساحل» اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: کلنگ‌زنی پردیس سینمایی «ساحل» مطابق وعده‌های موسسه بهمن سبز، امروز با مشارکت و همیاری مسئولان شورای شهر و شهردار اصفهان رقم خورد.

وی با بیان اینکه پردیس سینمایی «ساحل» به احتمال قوی پیش از نوروز ۹۷ افتتاح می‌شود، افزود: این مجموعه سینمایی با هزینه‌ای بالغ بر پنج میلیارد تومان به عنوان دومین پردیس سینمایی اصفهان ساخته می‌شود.

مدیرعامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری با اشاره به اینکه سینما ساحل قدمت ۵۰ ساله دارد، تاکید کرد: ساخت سینماهای تک سالنه در تمام دنیا منسوخ شده  است و بر این اساس سینماهای حوزه هنری نیز به شکل چندسالنه و پردیس سینمایی ساخته می‌شود.

کاظمی اضافه کرد: مدت زمان در نظر گرفته شده برای بهره‌برداری از پروژه پردیس سینمایی ساحل ۵ ماه است و امیدواریم با همکاری حوزه هنری، موسسه بهمن سبز، موسسه سیمای شهر و شهرداری اصفهان اواخر سال ۹۶ و یا نیمه اول فروردین ماه ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تاکید کرد: بازسازی سینما اندیشه پروژه بعدی این موسسه در راستای بازسازی سینماهای حوزه هنری به شکل پردیس‌های سینمایی و سینماهای چندسالنه است.

مدیرعامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری در پاسخ به سوالی درباره وضعیت حقوقی سینما «ایران» تصریح کرد: واگذاری این سینما به حوزه هنری همچنان در حال گذراندن مراحل اداری است و پس از واگذاری، برنامه بازسازی این سینما  نیز دنبال خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>