سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۶ در ۴:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

جشن تولد کتابی یکتا ناصر در تلویزیون/ شنیدن ماجرای علاقه به مطالعه در «کتاب باز»

ketab baz

یکتا ناصر شنبه ۱۳ آبان در شبکه نسیم از چگونگی علاقه خود به مطالعه و کتاب خواندن که با یک نمایش شروع شد سخن می گوید.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای برنامه «کتاب باز»، این برنامه امشب شنبه ۱۳ آبان ساعت ۲۰ ماه با حضور یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون روی آنتن شبکه نسیم می رود.

این برنامه شب گذشته و در سالگرد تولد یکتا ناصر در ۱۲ آبان ضبط شد و ناصر کیک تولد خود را نیز برش زد. ناصر در این برنامه از چگونگی علاقه خود به مطالعه و کتاب خواندن که یا یک نمایش شروع شد سخن می گوید.

فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب ها سخن گفته می شود.

در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.

«کتاب باز» از بخش های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب‌ دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می ‌کند که به ‌نوعی کتاب‌ باز هستند.