سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ آبان ۱۳۹۶ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

محمد نادری به برنامه «کتاب باز» شبکه نسیم می‌آید

ketab baz

محمد نادری چهارشنبه ۲۴ آبان به برنامه «کتاب باز» در شبکه نسیم می‌آید و با سروش صحت درباره علایقش به کتابخوانی گپ می‌زند.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای برنامه، برنامه «کتاب باز» امشب ۲۴ آبان ساعت ۲۰ با حضور محمد نادری بازیگر تئاتر و تلویزیون روی آنتن شبکه نسیم می رود.

محمد نادری در این برنامه از کتاب های مورد علاقه اش و اینکه از چه سالی مطالعه را شروع کرده است، سخن می گوید. وی همچنین از علاقه اش به آثار پلیسی می گوید و چند کتاب برای مخاطبان پیشنهاد می دهد.

فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب ها سخن گفته می شود.

در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.

«کتاب باز» از بخش های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب‌ دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می ‌کند که به ‌نوعی کتاب‌ باز هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>