سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۹ دی ۱۳۹۶ در ۶:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

گپی از سینمای اقتباسی تا رمان‌های کلاسیک با مسعود فراستی در «کتاب باز»

ketab baz

مسعود فراستی منتقد سینما شنبه نهم دیماه به برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت در شبکه نسیم می‌رود.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای برنامه «کتاب باز»، برنامه «کتاب باز» امروز شنبه ۹ دی ماه با حضور مسعود فراستی روی آنتن شبکه نسیم می رود.

فراستی امروز در گفتگو با سروش صحت از اقتباس در سینمای ایران و جهان و نویسندگان و کتاب های مورد علاقه اش سخن می گوید.

همچنین به تازگی مخاطبان برنامه «کتاب باز» که قصه هایی را با عنوان «نما داستان» به نگارش درآورده اند، می‌توانند داستان‌های خود را بشنوند.

پیش از این در هر قسمت از برنامه تصاویری نمایش داده می‌شد و مهمانان برنامه براساس این تصاویر داستان هایی می‌نوشتند که در پایان برنامه خوانده می‌شد. مردم نیز می‌توانستند براساس این تصاویر قصه‌های خود را بنویسند که از این هفته داستان هایی که برگزیده شده اند به تناوب خوانده می‌شوند.

روایت این داستان‌ها را خود سروش صحت بر عهده دارد و به آثاری که در برنامه خوانده می‌شود هدایایی هم تعلق می‌گیرد.

فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب‌ها سخن گفته می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>